USB Aküler

UEV Jel Deep Cycle Serisi Aküler

10 yıl ömür beklentili, derin deşarjlı jel akülerdir. Güneş enerjisi, temizlik makineleri, engelli arabaları, marin sistemlerinde sistemlerinde özellikle tercih edilmektedir.

Kullanım Alanları

Alarm Sistemi
Test ve Ölçü Aletleri
Telekomünikasyon Baz istasyonları
Kablolu Televizyonlar
Haberleşme Cihazları
Kesintisiz Güç Kaynağı

Yangın İhbar Sistemleri
Acil Aydınlatma Sistemleri
Tıbbi Ekipmanlar
Kontrol ve Test Cihazları
Elektronik Teraziler
Denizcilik Ekipmanları

Acil Aydınlatma Sistemleri
Akülü Redresör
Solar enerji
Temizlik makinaları
Engelli arabaları

Modeller

ModelNominal Gerilim (V)Nominal Kapasite (C20/AH)Uzunluk (± 2 mm)Genişlik (± 2 mm)Yükseklik (± 2 mm)Toplam Yükseklik (± 2 mm)Net Referans Ağırlığı (kg)
UEV-D12-181218181.577167.5167.56.05
UEV-D12-241224165.51751251258.57
UEV-D12-24H12241651251751759.10
UEV-D12-2612261661751251259.35
UEV-D12-33123319513016418211.65
UEV-D12-38123819716517017014.20
UEV-D12-50125025713220020017.60
UEV-D12-55125522913821023017.70
UEV-D12-75127526016820821422.30
UEV-D12-1001210033017321222030.80
UEV-D12-1201212040817722522537.60
UEV-D12-15012150483170238.5238.543.50
UEV-D12-2001220052224021822462.60

© 2017 Telif Hakkı - ALGA Mühendislik